Red Dead Redemption 2 może dostać next-genową aktualizację na PS5 i Xbox Series X|S

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 to niekwestionowany hit, czemu zresztą trudno się dziwić, bo obiektywnie to bardzo dobra gra. Całkiem niedawno GTA 5 dostało next-genową aktualizację, której można wiele zarzucić, ale mimo wszystko udało się jej podbić sprzedaż tej 9-letniej gry, a o to przecież chodziło. Według najnowszych (niepotwierdzonych) informacji, nowe wydanie na konsole nowej generacji może dostać również Red Dead Redemption 2.

Red Dead Redemption 2 na PS5 i Xbox Series X|S — next-genowy w drodze?

Red Dead Online
Red Dead Online

Red Dead Redemption 2 ukazało się w październiku 2018 roku, a więc już niedługo hit Rockstara będzie obchodzić czwarte urodziny. Mimo że przygody Arthura Morgana na konsolach nadal wyglądają dobrze, to według informatora AccountNgt, który ma na swoim koncie kilka potwierdzonych informacji, next-genowy patch do RDR2 jest w przygotowaniu. Na ten moment nie wiemy nic więcej, choć aktualizacja do GTA 5 za darmo nie była, więc raczej i tym razem nie obejdzie się bez dopłaty za poprawione wydanie, jeżeli oczywiście takowe rzeczywiście się ukaże.

Przeczytaj też: Silent Hill 2 Remake od Bloober Team podobno powstaje

W marcu AccountNgt poinformował o przesunięciu premiery Forspoken, zanim zostało to podane do publicznej wiadomości przez samą firmę, więc ze słowami mężczyzny zdecydowanie warto się liczyć. Nie jest jednak powiedziane, że plotka potwierdzi się i tym razem, ale znając Rockstara i jego zamiłowanie do drogich aktualizacji, jest to wysoce prawdopodobne. Uważacie, że Red Dead Redemption 2 powinno doczekać się next-genowego update’u? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z