Elden Ring otrzyma sequel? Reżyser gry ponownie porusza temat kontynuacji dzieła From Software

Elden Ring Shadow of the Erdtree

Fani Elden Ringa z niecierpliwością wyczekują nadchodzącego dodatku do gry. Shadow of the Erdtree ma zadebiutować 21 czerwca 2024 roku i zarazem ma to być największe DLC, jakie kiedykolwiek stworzyło From Software. Dodatek ten będzie jedynym rozszerzeniem do gry, jednakże reżyser Elden Ringa już po raz drugi wspomina o możliwej pełnoprawnej kontynuacji swojego dzieła.

Reżyser Elden Ringa ponownie wspomina o możliwej drugiej części gry

Reżyser Elden Ringa, Hidetaka Miyazaki udzielił niedawno wywiadu chińskiemu magazynowi Zhihu. W owej rozmowie twórca po raz drugi już poruszył temat kontynuacji najnowszej produkcji From Software. Miyazaki podkreślił, iż czuje, że styl wydawniczy studia jak najbardziej pozwala na powstanie kolejnej gry osadzonej w Międzyziemiu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Twórca Elden Ringa jednocześnie potwierdził, że nadchodzące DLC Shadow of the Erdtree będzie jedynym dodatkiem, jaki otrzyma gra. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku, chociażby Bloodborne, które otrzymało jedyne rozszerzenie zatytułowane The Old Hunters.

Powyższe informacje o drugiej części Elden Ring to oczywiście jedynie rozmyślania twórcy, które nie mają oficjalnego potwierdzenia. Jednakże takie wypowiedzi reżysera gry dają nadzieję na rozpoczęcie prac nad kontynuacją dzieła From Software.

Źródło: Gaming Bolt

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.