Najnowsza aktualizacja do Elden Ring osłabia jeden z najpopularniejszych mieczy w grze

Elden Ring

Najnowsza aktualizacja do Elden Ring oznaczona numerem 1.06 trafiła na serwery i jest dostępna do pobrania. From Software postarało się, aby wprowadzone zmiany dotyczyły nie tylko stabilności gry, ale także samej rozgrywki.

REKLAMA

Aktualizacja 1.06 do Elden Ring wprowadza też zmiany w przyzywaniu innych graczy

Elden Ring
Elden Ring

W najnowszej aktualizacji oznaczonej numerem 1.06 dodano funkcję wysyłania znaków przywołania do wielu obszarów — nawet tych znajdujących się daleko od nas. Z całą pewnością urozmaici to rozgrywkę sieciową z innymi graczami. Zmiany objęły także balans broni, a szczególnie wielkich mieczy, zakrzywionych mieczy oraz wielkich młotów. Od teraz mają być one efektywniejsze, poprzez zwiększenie szybkości ataku. Najbardziej dotkliwe zdaje się osłabienie popularnej broni „Corpse Piler”, której zmniejszono obrażenia oraz działanie efektu pasywnego.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na PS3

Przypominamy, że instalacja tej łatki jest konieczna do prowadzenia rozgrywki sieciowej. Pełną listę zmian w aktualizacji można znaleźć pod tym linkiem. Gracie jeszcze w Elden Ring? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!