Ogromna aktualizacja Elden Ring. Dodano nowe postacie, zadania i więcej

Elden Ring

Elden Ring to niekwestionowany hit. Najnowsze dzieło From Software rozeszło się już w ponad 12 milionach egzemplarzy, więc studio ma doskonałą motywację, aby je dalej rozwijać. Dzisiaj gra doczekała się aktualizacji o niepozornym oznaczeniu 1.03. Niepozornym, bo patch skrywa prawdziwy ogrom nowości, które z pewnością ucieszą wielu graczy.

Elden Ring aktualizacja v1.03. Co nowego?

Zwiastun Elden Ring z elementami rozgrywki

Aktualizacja Elden Ring oznaczona numerem 1.03 jest już dostępna do pobrania na wszystkich platformach. Większość graczy spodziewała się, że pierwsze uaktualnienia gry skupią się raczej na poprawkach błędów; patch v1.03 rzeczywiście eliminuje wiele niedociągnięć, ale to nie wszystko. From Software poszło bowiem o krok dalej i poza poprawkami w aktualizacji zaserwowano nam także… nowe postacie, zadania oraz usprawnienia rozgrywki.

Jeżeli chodzi o NPC-ów, to w świecie Elden Ring pojawił się niejaki Jar-Bairn, a ponadto dodano nowe postacie do przyzywania. Z kolei NPC tacy jak Diallos, Nepheli Loux, Kenneth Haight czy Gatekeeper Gostoc mają teraz dla nas kolejne etapy zadań.

Przeczytaj też: Paradise Killer w Xbox Game Pass

Idąc dalej, aktualizacja v1.03 do Elden Ring wprowadza też funkcję, na której dotychczasowy brak narzekało wielu miłośników gier RPG. Otóż od teraz po spotkaniu konkretnych NPC można oznaczać na mapie ich położenie. Z ważniejszych usprawnień warto jeszcze wspomnieć o muzyce, która będzie przygrywać w tle, gdy będziemy przemierzać niektóre z otwartych terenów.

Oczywiście update Elden Ring o numerze 1.03 naprawia też wiele błędów i wprowadza mniejsze lub większe zmiany w balansie niektórych przedmiotów. Pełen changelog najnowszej aktualizacji, która swoją drogą waży ok. 1,4 GB, można przeczytać na stronie BANDAI NAMCO.

Jeżeli chcecie kupić Elden Ring tanio, to zerknijcie na podlinkowany poradnik. Wydanie na Xboxa można mieć za ok. 130 zł, natomiast na PC za mniej więcej 180 zł.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z