Paradise Killer już w Xbox Game Pass. Kolejna niespodzianka od Microsoftu

Paradise Killer

Konferencja ID@Xbox Spring Showcase dobiegła końca. Podczas jej trwania poznaliśmy w sumie 11 nowych gier zmierzających do usługi Xbox Game Pass. Trzeba jednak zaznaczyć, że 2 z nich pojawiły się w subskrypcji już dzisiaj. Wcześniej informowaliśmy o Tunic, a teraz wspominamy o Paradise Killer.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 98% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Paradise Killer w Xbox Game Pass

Zwiastun Paradise Killer

Paradise Killer to utrzymana w unikalnej oprawie audiowizualnej gra przygodowa, której akcja rozgrywa się na rajskiej wyspie. Wcielamy się tu w postać Lady Love Dies – bohaterki, która ma za zadanie rozwikłać zagadkę morderstwa członków pewnej Rady. Podczas zabawy przemierzymy wiele surrealistycznych lokacji i spotkamy niemało ciekawych osobistości, a od podjętych przez nas decyzji będzie zależało, jakie zakończenie ujrzymy.


Przeczytaj też: Diablo 2 Resurrected za darmo

Paradise Killer jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Zamierzacie dać jej szansę? Napiszcie w komentarzach!

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.