Paradise Killer już w Xbox Game Pass. Kolejna niespodzianka od Microsoftu

Paradise Killer

Konferencja ID@Xbox Spring Showcase dobiegła końca. Podczas jej trwania poznaliśmy w sumie 11 nowych gier zmierzających do usługi Xbox Game Pass. Trzeba jednak zaznaczyć, że 2 z nich pojawiły się w subskrypcji już dzisiaj. Wcześniej informowaliśmy o Tunic, a teraz wspominamy o Paradise Killer.

Paradise Killer w Xbox Game Pass

Zwiastun Paradise Killer

Paradise Killer to utrzymana w unikalnej oprawie audiowizualnej gra przygodowa, której akcja rozgrywa się na rajskiej wyspie. Wcielamy się tu w postać Lady Love Dies – bohaterki, która ma za zadanie rozwikłać zagadkę morderstwa członków pewnej Rady. Podczas zabawy przemierzymy wiele surrealistycznych lokacji i spotkamy niemało ciekawych osobistości, a od podjętych przez nas decyzji będzie zależało, jakie zakończenie ujrzymy.

Przeczytaj też: Diablo 2 Resurrected za darmo

Paradise Killer jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Zamierzacie dać jej szansę? Napiszcie w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.