Elden Ring z własnym Season Passem? Stety-niestety, deweloperzy jednak porzucili te plany

Elden Ring

Nie ulega większym wątpliwościom fakt, że Elden Ring to produkcja naprawdę bardzo dobra, a przede wszystkim przemyślana i mądrze skonstruowana. From Software tworząc ten tytuł, pozostawiło sobie też pole do dodatkowego DLC — Shadow of the Erdree — które według najnowszych informacji ma trafić do sprzedaży dopiero w 2024. Nowe informacje wskazują jednak, że pierwotnie japońskie studio miało wobec dodatkowej zawartości nieco inne plany…

From Software porzuciło plany przepustki sezonowej na rzecz jednego dużego DLC do Elden Ring

Elden Ring Seasson Pass informacja
Informacje na temat niewprowadzonej przepustki sezonowej do Elden Ring

Zgodnie z wieściami przekazanymi przez Lance’a McDonalda w pierwotnych planach From Software istniał pomysł stworzenia płatnej przepustki sezonowej do Elden Ring. W ramach tej usługi gracze otrzymaliby dostęp do dwóch dodatkowych DLC, choć informator nie zdradził dokładnie, czego owe dodatki miałyby dotyczyć.

Ostatecznie jednak japońskie studio zdecydowało się porzucić swoje plany na rzecz stworzenia jednego konkretnego rozszerzenia, którym ma być wspomniane Shadow of the Erdtree. Warto też pamiętać, że wcześniej otrzymaliśmy także pomniejsze DLC zatytułowane Colosseum.

Przeczytaj też: Ranking kamer samochodowych

Kup Elden Ring

Informacje na temat rezygnacji z dwóch pomniejszych DLC na rzecz jednego ogromnego zdają się pokrywać z doniesieniami, jakie pojawiły się już pod koniec stycznia bieżącego roku. Wychodzi więc na to, że nadchodzące rozszerzenie może okazać się naprawdę wielkim wydarzeniem i pozostaje mieć nadzieję, że From Software da radę utrzymać wysoki poziom.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.