Zabawa w Elden Ring bez prądu — wszystko za sprawą gry planszowej

Elden Ring

Chociaż marka Elden Ring jest jeszcze niezwykle młoda, to twórcy próbują skorzystać z niegasnącej popularności tej jednej z najlepszych gier tego roku. W sieci pojawiła się informacja o trwających pracach nad przenosinami tytułu do świata gier planszowych.

REKLAMA

Elden Ring jako planszówka bez kostek

Elden Ring
Elden Ring

Już niedługo na platformie Kickstarter wystartuje strona poświęcona projektowi Elden Ring The Board Game. Ma za niego odpowiadać Steamforged, które ma na swoim koncie m.in. planszową wariację na temat Dark Souls. W rzeczy samej fani tytułu mają się z czego cieszyć, bo zakładając ogromną popularność Elden Ring, stworzenie takiej gry to tylko kwestia czasu.

Zobacz też: Głośnik przenośny

Ogromny świat zaprezentowany w grze planszowej ma pozwolić na rozgrywkę jednoosobową lub w kooperacji z trzema innymi osobami. Starcia z przeciwnikami mają być (a jakże) wymagające, jednocześnie wymuszając na graczu korzystanie z różnorodnych taktyk. Więcej konkretów można spodziewać się już niedługo!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!