Elden Ring z nowym, potężnym bossem! Fani gry wzięli sprawy w swoje ręce

Elden Ring

Elden Ring doczekał się wielu modyfikacji wprowadzających różne zmiany do rozgrywki. Wśród nich znajduje się także popularny The Convergence, który całkowicie zmienia podstawową grę i dodaje mnóstwo zawartości. Zaangażowana społeczność moderów wydała właśnie aktualizację do The Convergence, która wprowadza między innymi nowego bossa.

Mod The Convergence wprowadza do Elden Ring nowego bossa

Twórcy imponującego moda do Elden Ring o nazwie The Convergence właśnie wydali nową, darmową aktualizację, dodając do gry jeszcze więcej zawartości. Mod jest bardzo obszerny i gruntownie odświeża podstawową grę, wprowadzając dziesiątki nowych broni, setki nowych zaklęć, odświeżone lokacje i mapy, ulepszoną grafikę, nowych przeciwników, bossów i wiele innych. Tym razem aktualizacja wprowadza ponad 100 poprawek błędów oraz zupełnie nowego bossa: przerażającą Godskin Matriarch.

Godskin odnajdziemy w miejscu zwanym Divine Tower of Liurnia, które również przeszło zmiany, obejmujące dodanie nowych obszarów z przeciwnikami i przedmiotami. Wśród innych ulepszeń, które wprowadzi aktualizacja 1.3 do The Convergence znajdują się także nowe obozy wrogów, przekształcone mapy, mnóstwo dodatkowych broni i dziesiątki wzmocnień zaklęć. Dodatkowym atutem tego moda jest jego intuicyjna obsługa – wystarczy pobrać specjalny instalator, który samodzielnie pobiera najnowsze pliki i umieszcza je w odpowiednich lokalizacjach.

Zobacz też: Darmowe gry na Xbox Series X|S

Kup Armored Core 6

Warto również dodać, że mod został stworzony przez entuzjastów ze społeczności, która specjalizuje się w pokonywaniu gier od FromSoftware bez ponoszenia obrażeń. Ich umiejętność analizy wzorców ruchów przeciwników przyczyniła się do tego, że bossowie w ramach tego moda prezentują się wyjątkowo dobrze pod względem ataków. Ponadto moderzy poprawili także balans istniejących bossów.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.