Elden Ring z nowej perspektywy. Dzięki tej modyfikacji zagramy w trybie pierwszoosobowym!

Elden Ring tryb FPP

Po roku od premiery fani Elden Ring otrzymali dużą aktualizację od firmy From Software, która dodała obsługę Ray Tracingu na PC. Jednak jak się okazuje, nie jest to koniec dobrych wiadomości dla miłośników tej produkcji. Otóż Elden Ring doczekało się bardzo ciekawej modyfikacji. Sympatycy tego tytułu mogą teraz odpalić grę w trybie FPP!

Elden Ring – modyfikacja FPP wygląda pięknie. Mod First Person Souls wprowadza nową perspektywę

Elden Ring – zwiastun moda FPS

First Person Souls to mod, który pozwala na grę w trybie FPP. Dzięki tej modyfikacji możemy w pełni cieszyć się widokiem pierwszoosobowym, ponieważ twórcy zadbali o wszystkie detale, które pozwalają na eksplorację Ziemi Pomiędzy z zupełnie nowej perspektywy.

Mod First Person Souls do Elden Ring wraz z całą instrukcją instalacji jest już dostępny do pobrania na stronie NexusMods. Jest on kompatybilny z innymi modyfikacjami, jednak na razie nie mogą w niego zagrać użytkownicy Linuxa.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Gothic

Jak podoba Wam się najnowsza modyfikacja Gry Roku 2022? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.