Elden Ring Reforged z nowym zwiastunem. Twórcy modyfikacji przedstawiają tysiące zmian i nowe mechaniki

Elden Ring Reforged

Podczas gdy Elden Ring bije kolejne rekordy, a część FromSoftware rozpoczyna prace nad nowym projektem, grupa fanów doszła do wniosku, że grę roku 2022 można ulepszyć. Światło dzienne ujrzał właśnie zwiastun ambitnej modyfikacji Elden Ring Reforged.

Darmowa modyfikacja Elden Ring Reforged

Zwiastun Elden Ring Reforged

Krótki trailer pokazuje najważniejsze nowości, jakie twórcy zdecydowali wprowadzić się do swojego moda. Reforged debiutuje z tysiącami zmian, nowymi mechanikami oraz oryginalną zawartością stworzoną w duchu podstawowej wersji Elden Ring.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Reforged to przede wszystkim atrakcja dla weteranów gier FromSoftware, którzy mają już za sobą wszystkie produkcje studia, zapoznali się z Elden Ring i czekają na dalsze aktualizacje. Nowe mechaniki pokroju bestiariusza oraz zmiany do systemu walki i balansu ekwipunku powinny wystarczyć graczom na parę ładnych miesięcy.

Przeczytaj też: Jaki monitor do 500 zł kupić

Elden Ring Reforged jest dostępny za darmo na Nexus Mods. Znajduje się tam szczegółowa instrukcja instalacji gry na Steamie oraz lista wprowadzonych do tej pory zmian. Reforged będzie dalej rozwijane przez twórców, więc z czasem możemy spodziewać się kolejnych nowości.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.