Elden Ring Reforged z nowym zwiastunem. Twórcy modyfikacji przedstawiają tysiące zmian i nowe mechaniki

Elden Ring Reforged

Podczas gdy Elden Ring bije kolejne rekordy, a część FromSoftware rozpoczyna prace nad nowym projektem, grupa fanów doszła do wniosku, że grę roku 2022 można ulepszyć. Światło dzienne ujrzał właśnie zwiastun ambitnej modyfikacji Elden Ring Reforged.

Darmowa modyfikacja Elden Ring Reforged

Zwiastun Elden Ring Reforged

Krótki trailer pokazuje najważniejsze nowości, jakie twórcy zdecydowali wprowadzić się do swojego moda. Reforged debiutuje z tysiącami zmian, nowymi mechanikami oraz oryginalną zawartością stworzoną w duchu podstawowej wersji Elden Ring.

Reforged to przede wszystkim atrakcja dla weteranów gier FromSoftware, którzy mają już za sobą wszystkie produkcje studia, zapoznali się z Elden Ring i czekają na dalsze aktualizacje. Nowe mechaniki pokroju bestiariusza oraz zmiany do systemu walki i balansu ekwipunku powinny wystarczyć graczom na parę ładnych miesięcy.

Przeczytaj też: Jaki monitor do 500 zł kupić

Elden Ring Reforged jest dostępny za darmo na Nexus Mods. Znajduje się tam szczegółowa instrukcja instalacji gry na Steamie oraz lista wprowadzonych do tej pory zmian. Reforged będzie dalej rozwijane przez twórców, więc z czasem możemy spodziewać się kolejnych nowości.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z