Elden Ring Shadow of the Erdtree prawdziwym hitem! Twórcy chwalą się znakomitą sprzedażą

Elden Ring Shadow of the Erdtree

Od premiery dodatku Shadow of the Erdtree do Elden Ring przez internet przetoczyła się prawdziwa fala różnorakich opinii. Jedni narzekają na trudność, drudzy chwalą za dokładnie to samo, ostatecznie jednak dla ogromnej liczby graczy jest to DLC, wobec którego ciężko przejść obojętnie. Przekłada się to na wyniki sprzedażowe, które — jak na razie — stoją na zadziwiająco wysokim poziomie.

Elden Ring Shadow of the Erdtree z ogromną sprzedażą w kilka dni po premierze

Wedle najnowszego komunikatu, który opublikowany został przez From Software na Twitterze/X dodatek Shadow of the Erdtree sprzedał się w nakładzie 5 milionów egzemplarzy na całym świecie. Jest to znakomity wynik, którego pozazdrościć może wiele innych pełnoprawnych gier AAA, nie wspominając o dodatkach. Rezultat ten pokazuje jednocześnie, jak mocnymi markami są Elden Ring oraz samo From Software.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W komentarzach pod zamieszczonym powyżej postem można przeczytać wiele pozytywnych głosów oraz gratulacji od graczy, którzy czerpią satysfakcję z przygotowanej dla nich przygody.

Materiał podkreślający sukces Elden Ring Shadow of the Erdtree

Warto także wspomnieć o materiale od wydawcy, czyli Bandai Namco, które udostępniło dziś kolejne wideo podkreślające, jak świetne oceny zebrał ten dodatek. Znaleźć tam można cytaty zachwalające prace Miyazakiego i spółki, a także wysokie noty wystawione przez recenzentów.

Biorąc pod uwagę, jak wiele osób czekało na ten dodatek i to, co ostatecznie dostaliśmy, to takie wyniki nie powinny nikogo dziwić. Zapewne ostateczna sprzedaż Shadow of the Erdtree będzie w perspektywie czasu jeszcze lepsza. A Wy macie już to DLC na swoich dyskach? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: YouTube: Elden Ring

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.