Elden Ring Shadow of the Erdtree mierzy się z krytyką graczy. Dodatek nie wszystkim przypadł do gustu

Elden Ring Shadow of the Erdtree

Shadow of the Erdtree, czyli dodatek do Elden Ringa zebrał wyśmienite noty od recenzentów. Okazuje się jednak, że nie wszystkim najnowsze dzieło FromSoftware przypadło do gustu. Wielu graczy narzeka na produkcję Hidetaki Miyazakiego, wytykając jej liczne problemy.

Gracze narzekają na poziom trudności w Shadow of the Erdtree

Zwiastun premierowy Elden Ring Shadow of the Erdtree

Gry FromSoftware nigdy nie należały do najłatwiejszych. Okazuje się jednak, że dodatek do Elden Ringa stanowi dla wielu graczy tak duże wyzwanie, że postanowili oni wystawić mu negatywną recenzję. Obecnie na platformie Steam, Shadow of the Erdtree posiada mieszane opinie, a ich negatywna część w większości ma związek z wysokim poziomem trudności dzieła Miyazakiego.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gracze w opiniach o Shadow of the Erdtree wytykają grze słabą optymalizację walk. Wiele osób narzeka także na to, że tytuł nie wywiera na grającym poczucia nauki kolejnych potyczek, a zwycięstwa z bossami coraz częściej stają się dziełem przypadku, a nie zasłużoną nagrodą po opracowaniu odpowiedniej taktyki.

Mimo powyższych narzekań, po dodatek do Elden Ringa sięgnęło miliony graczy, a sama gra przeżywa obecnie drugą młodość. Warto także wspomnieć, że o poziomie trudności w Shadow of the Erdtree wypowiedział się także sam Hidetaka Miyazaki, który wprost stwierdził, że wyzwanie jest wpisane w DNA produkcji od FromSoftware i nie widzi on potrzeby żadnych zmian.

Źródło: Steam

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.