Produkcja Elden Ring Shadow of the Erdtree dobiega końca? From Software szuka nowych twarzy

Elden Ring Shadow of The Erdtree

Pod koniec lutego bieżącego roku doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi kolejnego DLC do Elden Ring zatytułowanego Shadow of the Erdtree. Ostatnie doniesienia pozwalają sugerować, że ujawnienia daty premiery możemy spodziewać się podczas grudniowej gali The Game Awards 2023. Nowe poszlaki wskazują, że pracę nad rozszerzeniem zbliżają się do szczęśliwego końca.

From Software może już finalizować pracę nad DLC Shadow of the Erdtree do Elden Ring

Elden Ring Shadow of the Erdtree — hype trailer

Na oficjalnej stronie studia pojawiła się informacja, że obecnie poszukuje ona pracowników, którzy wezmą udział w tworzeniu kolejnej produkcji. From Software obecnie zatrudni niemalże każdego, a więc grafików, projektantów, dźwiękowców, programistów itp. Jedynie scenarzyści mogą czuć rozczarowanie, bo akurat tego rodzaju specjalistów producenci m.in. Elden Ring nie poszukują.

Kandydaci wezmą także udział w specjalnych sesjach, w trakcie których obecni pracownicy będą przedstawiać, jak wygląda praca w studiu. To zaś pozwala sugerować, że From Software nie chce wymieniać swojej kadry, a raczej znacząco ją powiększyć.

Elden Ring
Elden Ring

Wszystkie te informacje zdają się wskazywać, że prace nad DLC Shadow of the Erdtree faktycznie są już na finiszu, a japońskie studio szuka nowych twarzy do zupełnie nowych projektów. Dość sugestywny jest także wpis „Dołącz do nas w następnym rozdziale”, który znajduje się na stronie z ogłoszeniami o pracę.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 8000 zł

Na ten moment tylko Miyazaki i spółka wiedzą, czego możemy spodziewać się w przyszłości po From Software, aczkolwiek gracze mają tutaj swoje typy. Jedni wieszczą, że kolejną grą studia będzie sequel Elden Ring. W końcu debiutująca marka okazała się prawdziwym hitem, który w ubiegłym roku zdobył wiele wyróżnień i statuetek.

Jeszcze inni upatrują nowych odsłon takich IP jak Sekiro, Bloodborne czy Dark Souls. Na konkrety trzeba będzie poczekać, ale fani gier japońskiego studia zapewne nie mogą się już doczekać.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.