Elden Ring: Shadow of the Erdtree z premierą już za kilka miesięcy? Plotka rozbudza nadzieje graczy

Elden Ring Shadow of the Erdtree

Elden Ring: Shadow of the Erdtree zostało zapowiedziane na początku tego roku. Zapowiedź From Software była dość skromna i twórcy nie zdradzili zbyt wielu szczegółów na temat kolejnego DLC. Wiemy tylko, że powstaje i jest w fazie rozwoju. Być może jednak wkrótce to się zmieni. Zgodnie z najnowszymi plotkami, premiera dodatku Shadow of the Erdtree może odbyć się już za kilka miesięcy.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree zadebiutuje w lutym 2024? Tak głosi plotka

Jak twierdzi Ziostorm, który specjalizuje się w temacie Elden Ring, DLC do produkcji From Software, czyli Shadow of the Erdtree ma ponoć zostać zaprezentowane podczas tegorocznej gali The Game Awards. Tak twierdzą jego źródła, o których jednak wyraźnie napisał, że są niezweryfikowane. Zgodnie z ich informacją, dodatek ma zadebiutować 5 lutego 2024 roku.

Niezweryfikowane źródła donoszą, że DLC Elden Ring ma zostać zaprezentowane podczas The Game Awards z datą premiery 5 lutego 2024 roku. Źródła wykazały pewne oznaki, że mają informacje z wewnątrz, jednak nic konkretnego. Na razie to tylko plotka. Ziostorm

Zgadzałoby się to mniej więcej ze spekulacjami, jakie pojawiły się w tegorocznym maju, po opublikowaniu przez From Software prognoz finansowych korporacji na bieżący rok fiskalny. Zgodnie z nimi Shadow of the Erdtree miałoby się pojawić dopiero w 2024 roku. Warto jednak pamiętać, by nie brać sobie daty 5 lutego 2024 zbytnio do serca, gdyż jest to tylko plotka. Musimy poczekać na oficjalne potwierdzenie From Software i miejmy nadzieję, że nastąpi ono właśnie na The Game Awards.

Zobacz także: Najlepsze gry na PC

Przypomnijmy na koniec, że Elden Ring dostępny jest na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Gra w ciągu pierwszego roku sprzedała się w ponad 20 milionach egzemplarzy. W grudniu 2022 roku Elden Ring otrzymało ponadto pierwsze DLC Colosseum.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.