Elden Ring przeżywa drugą młodość! DLC Shadow of the Erdtree jest ogromnym hitem

Elden Ring Shadow of the Erdtree

Dziś premiera Shadow of the Erdtree, czyli jednego z najbardziej (jeśli nie najbardziej) wyczekiwanego DLC tego roku. Dodatek zbiera fenomenalne recenzje, więc nic dziwnego, że zainteresowanie nim jest ogromne. Doskonale udowadniają to najnowsze statystyki ze Steama, które jasno pokazują, iż Shadow of the Erdtree dało Elden Ringowi drugą młodość.

Shadow of the Erdtree odpowiada za drugą młodość Elden Ring na Steamie. Statystyki nie kłamią

Statystyki Elden Ring na Steamie z dnia 21.06.2024, godz. 11:45

Elden Ring przeżywa obecnie drugą młodość i temu nie da się zaprzeczyć. Jeszcze wczoraj – 20 czerwca – na Steamie w produkcji From Software bawiło się średnio nieco ponad 200 tysięcy osób, natomiast dzisiaj w grze w szczytowym momencie było blisko 600 tysięcy graczy. To ogromny wzrost, który z pewnością jest podyktowany premierą Shadow of the Erdtree.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto jednak pamiętać, że na moment publikacji tego newsa nie mamy jeszcze nawet godziny 12, dlatego jest ogromna szansa, że do końca dnia Elden Ring wykręci jeszcze większy wynik, być może nawet podchodzący pod milion.

Shadow of the Erdtree zostało przyjęte bardzo ciepło. Gracze i recenzenci chwalą DLC za praktycznie wszystkie możliwe aspekty. Co więcej, niektórzy uważają, że ten dodatek równie dobrze mógłby być osobną grą, wszak czas potrzebny na jego przejście można liczyć nawet w przedziale 50-70 godzin.

A Wy ogrywacie już Shadow of the Erdtree? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: SteamDB

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.