Polska cena Elden Ring: Shadow of the Erdtree na Xbox jest za wysoka? Wystosowano apel do Bandai Namco

Elden Ring: Shadow of the Erdtree Xbox

W sieci pojawił się dziś premierowy zwiastun Elden Ring: Shadow of the Erdtree. Zgodnie z zapowiedziami już za kilka godzin fani gier From Software będą mogli rozpocząć swoją przygodę z długo wyczekiwanym DLC. Polscy użytkownicy konsol Xbox muszą jednak zapłacić za wspomniane rozszerzenie więcej od graczy PC i PlayStation, na co zwrócono uwagę firmie Bandai Namco.

Cena Elden Ring: Shadow of the Erdtree na konsole Xbox w Polsce ulegnie zmianie?

Jak zauważa prowadzący podcast MKwadrat, polska cena Elden Ring: Shadow of the Erdtree na Xbox jest jedną z najwyższych na świecie. Wspomniane rozszerzenie dostępne jest bowiem w sklepie Microsoftu w cenie 180 złotych. Na Steam oraz w PlayStation Store rzeczony dodatek wyceniono natomiast na 169 złotych.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dlatego też prowadzący podcast MKwadrat opublikował wpis na portalu społecznościowym X, w którym zwrócił się do deweloperów z From Software i firmy Bandai Namco z prośbą o korektę ceny Elden Ring: Shadow of the Erdtree na Xbox. Wystosowany apel jest częścią akcji #PolishOurPrices. Trzymamy kciuki, by starania polskich użytkowników po raz kolejny zakończyły się sukcesem.

Na koniec warto przypomnieć, że Elden Ring: Shadow of the Erdtree zadebiutuje już jutro, czyli 21 czerwca 2024 roku. Zgodnie z zapowiedziami dodatek będzie dostępny na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Zamierzacie ograć wspomniane DLC? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: X

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.