Elden Ring Shadow of the Erdtree na premierowym zwiastunie! Przygoda w Krainie Cieni dzisiejszej nocy

Elden Ring Shadow of the Erdtree

Na ten dzień czekało wielu fanów nie tylko samego Elden Ringa, ale też entuzjastów całego gatunku soulslike. Dokładnie dziś w nocy zadebiutuje DLC Shadow of the Erdtree, które zabierze graczy do Krainy Cieni w podróż za samym Miquelą! Z tej okazji przygotowany został specjalny zwiastun, który zachęca wszystkich zainteresowanych do rozpoczęcia zabawy.

Elden Ring Shadow of the Erdtree otrzymał zwiastun premierowy

Zwiastun premierowy Elden Ring Shadow of the Erdtree

Sam materiał to kolejne przebitki z lokacji, które przyjdzie nam odwiedzić, a przy tym zobaczyliśmy kolejnych przeciwników, z jakimi przyjdzie nam skrzyżować swoje ostrza. Wszystko to zdaje się znacznie bardziej przypominać to, czego doświadczyliśmy w serii Dark Souls, a świadczyć o tym może bardziej kontrastująca paleta kolorów, czy projekty lokacji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Sam dodatek został przez recenzentów oceniony niezwykle dobrze, zbierając niekiedy najlepsze możliwe noty, czyli 10/10. W serwisie Metacritic może się on pochwalić oceną na poziomie 95 punktów, stając się najlepiej ocenianym dodatkiem do gry w historii gamingu, przeganiając przy tym Krew i Wino do Wiedźmina 3 . Dla wielu stanowi to wystarczającą zachętę do rozpoczęcia zabawy z wyczekiwanym rozszerzeniem.

Elden Ring Shadow of the Erdtree
Elden Ring Shadow of the Erdtree

Warto jednak pamiętać, że przygoda w Krainie Cieni dostępna jest dopiero po zabiciu Radhana oraz Mogha. O ile ten pierwszy jest dla wielu jednym z podstawowych bossów, tak Pana Krwi zabiła do tej pory tylko część graczy. Jeśli więc zamierzacie jeszcze dzisiejszej nocy zacząć przygodę, to koniecznie odwiedźcie Pałac Moghwynów, gdzie przebywa ten osobliwy jegomość.

Jeśli chcecie od razu rzucić się w wir zabawy i macie swoją wersję na PS5, to możecie już teraz skorzystać z opcji preloadu już teraz. Czekacie? Wzięliście wolne na premierę Shadow of the Erdtree? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: YouTube: Bandai Namco

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.