Elden Ring Shadow of the Erdtree – o której rozpocząć zabawę? Preload tylko na PlayStation

Elden Ring Shadow of the Erdtree

Już tylko niecały tydzień dzieli nas od premiery DLC Shadow of the Erdtree do Elden Ring. Warto więc sprawdzić, o której konkretnie gra będzie dostępna w Polsce. Niestety wcześniej pobierzemy ją wyłącznie na PlayStation.

Elden Ring Shadow of the Erdtree – godzina premiery, preload

Premiera Elden Ring Shadow of the Erdtree zbliża się wielkimi krokami. Warto więc poinformować, że w Polsce gra będzie dostępna dokładnie o północy 21 czerwca na PC. Konsolowe premiery odbędą się z kolei w środku nocy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety preload będzie dostępny wyłącznie na PlayStation. Wczesne pobieranie stanie się możliwe na 48 godzin przed debiutem dodatku, czyli już 19 czerwca.

Przypomnijmy, że bazowy Elden Ring sprzedał się w liczbie wynoszącej równo 25 milionów kopii. Dlatego też możemy przypuszczać, że wielu fanów już wyczekuje na przetestowanie zawartości nowego DLC.

Źródło: Twitter

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.