Elden Ring wciąż sprzedaje się świetnie! Wydawca pochwalił się nowymi danymi

Elden Ring

W przyszłym tygodniu gracze powrócą do świata Elden Ring za sprawą dodatku Shadow of the Erdtree. Aby uruchomić wspomniane rozszerzenie, niezbędne jest posiadanie podstawowej wersji tytułu, co najwyraźniej skłoniło wiele osób do ruszenia na zakupy. Wydawca opublikował najnowsze wyniki sprzedaży.

Gracze kupili już 25 mln kopii Elden Ring

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Bandai Namco podało najnowsze dane dotyczące sprzedaży Elden Ring. Po tytuł sięgnęło już 25 mln graczy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oznacza to, że w ciągu niespełna 4 miesięcy (od momentu opublikowania ostatnich statystyk) na Ziemie Pomiędzy wyruszyły kolejne 2 mln osób.

Aby lepiej zobrazować wzrost zainteresowania, należy przypomnieć, że choć w ciągu pierwszego roku produkcja rozeszła się w liczbie 20 mln kopii, to poprawa tego wyniku (z 20 do 23 mln) zajęła następne 12 miesięcy.

Jeżeli nadchodzące rozszerzenie przypadnie graczom do gustu, to pobicie kolejnego rekordu jest jedynie kwestią czasu. Być może Elden Ring pod względem popularności wyprzedzi całą trylogię Dark Souls.

Źródło: Insider Gaming

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.