Elden Ring: Shadow of the Erdtree wycieka! From Software ostrzega fanów przed spoilerami

Elden Ring: Shadow of the Erdtree

Kilka dni temu ujawniono, kiedy dokładnie gracze będą mogli rozpocząć swoją przygodę z Elden Ring: Shadow of the Erdtree. Premiera dopiero za kilka dni, ale w sieci zaczęły pojawiać się już informacje i materiały z wyczekiwanego przez wielu graczy dodatku. Dlatego też From Software opublikowało komunikat, w którym ostrzega fanów Elden Ring przed spoilerami.

Fani Elden Ring muszą uważać na krążące w sieci spoilery z dodatku Shadow of the Erdtree

Powyższy komunikat stanowi nie tylko ostrzeżenie przed spoilerami z Elden Ring: Shadow of the Erdtree, ale również jestem apelem do graczy. From Software prosi bowiem użytkowników, by nie psuli zabawy innym fanom i nie dzielili się szczegółami na temat dodatku do najlepszej gry 2022 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W związku z premierą rozszerzenia Elden Ring: Shadow of the Erdtree, prosimy, abyście mieli na uwadze spoilery ze względu na tych, którzy chcą wkroczyć do Krainy Cienia z determinacją i niezmąconym umysłem.

– apeluje From Software.

Gracze, którzy czekają na premierę Elden Ring: Shadow of the Erdtree, powinni w najbliższych dniach zachować szczególną ostrożność. Niewykluczone bowiem, że w sieci zacznie pojawiać się coraz więcej spoilerów i informacji, które mogą popsuć niektórym zabawę.

Na koniec warto przypomnieć, że premiera Elden Ring: Shadow of the Erdtree odbędzie się już 21 czerwca 2024 roku, czyli w najbliższy piątek. Dodatek dostępny będzie zarówno na komputerach osobistych, jak i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Źródło: X

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.