Elden Ring Shadow of the Erdtree na nowym zwiastunie! Obszerne DLC z omówieniem fabularnym

Elden Ring Shadow of the Erdtree

Już od jakiegoś czasu wiedzieliśmy, że Elden Ring Shadow of the Erdtree będzie naprawdę sporym DLC. Wielu fanów oczekuje więc na obszerny dodatek do hitowego soulslike. Warto zaznaczyć, że dziś opublikowano jego nowy zwiastun fabularny.

Elden Ring Shadow of the Erdtree – zwiastun fabularny

Zwiastun Elden Ring

Nie ma chyba fana gatunku, który nie ceni sobie FromSoftware – to w końcu ten zespół jest odpowiedzialny za jego stworzenie. Nic więc dziwnego, że z wyczekiwaniem obserwujemy kolejne postępy w promocji DLC Elden Ring Shadow of the Erdtree.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dziś mogliśmy się zapoznać z jego zwiastunem fabularnym, który jest dostępny także z polskimi napisami. A zdecydowanie jest się o czym dowiadywać, bo dodatek zaoferuje nam kompletnie nową historię, zupełnie niezwiązana z podstawową fabułą gry.

Nic więc dziwnego, że Shadow of the Erdtree będzie swoje kosztować. Twórcy wycenili go bowiem na aż 169 zł, co powinno zostać zrekompensowane wieloma godzinami rozgrywki.

Przypomnijmy, że DLC zadebiutuje za równo miesiąc. Pojawi się ono bowiem na rynku już 20 czerwca 2024 roku na PC i 21 czerwca na PS4, Xboxie One, PS5 i Xboxach Series X|S.

Źródło: YouTube

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2364 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.