Elden Ring z imponującą sprzedażą! Grono miłośników gry From Software wciąż się powiększa

Elden Ring

Zdaniem jednego z branżowych insiderów Elden Ring ma doczekać „ogromnego” rozszerzenia. W najbliższą sobotę – 25 lutego – produkcja będzie obchodzić swoje pierwsze urodziny. Byłby to więc świetny moment na zapowiedź rzekomego dodatku. Bandai Namco postanowiło jednak podzielić się inną informacją. Japońska firma ujawniła bowiem nowe – imponujące – wyniki sprzedaży wspomnianej gry From Software.

Bandai Namco pochwaliło się nowymi wynikami sprzedaży Elden Ring

Jak informuje Bandai Namco, od momentu premiery sprzedaż Elden Ring przekroczyła 20 milionów egzemplarzy. Wydawca precyzuje, że na wspomniany wynik składają się zarówno kopie wysłane do sklepów, jak i nabyte przez graczy wersje cyfrowe. Trzeba przyznać, że wynik robi wrażenie i potwierdza, że produkcja From Software cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W połowie listopada informowano bowiem, że Elden Ring może pochwalić się sprzedażą na poziomie 17,5 miliona egzemplarzy. Najnowsze wyniki pokazują natomiast, że w ostatnich miesiącach grono entuzjastów najnowszego dzieło twórców serii Dark Souls znacząco się powiększyło. Możemy być jednak pewni, że produkcja From Software wciąż nie powiedziała ostatniego słowa.

Zobacz też: Najlepsze gry MMORPG

Elden Ring dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Warto wspomnieć, że w grudniu ubiegłego roku produkcja doczekała się darmowego DLC o nazwie Colosseum. Dzięki wspomnianemu dodatkowi gracze otrzymali możliwość prowadzenia pojedynków PvP na specjalnych arenach.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.