Electronic Arts potwierdza prace nad nową grą o Iron Manie! Firma przekazała pierwsze szczegóły

Iron Man

Wielu superbohaterów z uniwersum Marvela doczekało się swoich growych adaptacji, często nawet kilkukrotnie. Podobnie było z Iron Manem, którego historie były co prawda przenoszone na ekrany komputerów, jednak nigdy nie były to produkcje wysokobudżetowe, które utrwaliłyby się w pamięci graczy. Dzisiaj jednak Electronic Arts ogłosiło informację, która z całą pewnością ucieszy wszystkich fanów „Żelaznego Człowieka”.

REKLAMA

Pieczę nad nowym Iron Manem trzymać będzie deweloper odpowiedzialny za powstanie Marvel’s Guardians of the Galaxy

Iron Man arrives in an all-new single-player, third-person, action-adventure title, now in early development from @MarvelGames and @MotiveStudio! pic.twitter.com/Vln3J5YXGG

— Iron Man (@Iron_Man) September 20, 2022

Iron Man arrives in an all-new single-player, third-person, action-adventure title, now in early development from @MarvelGames and @MotiveStudio! pic.twitter.com/Vln3J5YXGG

— Iron Man (@Iron_Man) September 20, 2022

Electronic Arts potwierdziło, że nawiązało współpracę z Marvelem, w wyniku której powstać ma zupełnie nowa gra opowiadająca historię Iron Mana. Projekt ten przygotowywać ma studio EA Motive, które odpowiedzialne jest za takie tytuły jak Star Wars Squadrons oraz nadchodzące Dead Space Remake. Zespołem pokierować ma Olivier Proulx, który w przeszłości pracował nad innymi produkcjami Marvela jak na przykład Marvel’s Guardians of the Galaxy.

„Elektronicy” zapowiadają, że nowa odsłona przygód „Człowieka Żelazko” będzie przygodową produkcją przeznaczoną dla jednego gracza. Tytuł cechować ma oryginalna narracja, która wykorzysta historię Tony’ego Starka jako Iron Mana. Olivier Proulx twierdzi, że fabuła produkcji będzie zupełnie autorska, bo w jego opinii Marvel zachęca twórców do „stworzenia czegoś świeżego”.

Przeczytaj też: Kody do GTA San Andreas

Na więcej szczegółów trzeba będzie jednak trochę poczekać, bo gra jest dopiero w bardzo wczesnej fazie produkcji. Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieje, że ta produkcja nie podzieli losów anulowanego tytułu o Iron Manie, nad którym swego czasu pracowało Avalanche Studios.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!