Dead Space Remake z pełną polską lokalizacją! Gra nie będzie ograniczona na żadnej z PC-towych platform

Dead Space

Dead Space Remake trafi na rynek 27 stycznia 2023 roku, a gra pojawi się na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S. Do premiery nie zostało już tak naprawdę wiele czasu, więc Electronic Arts niebawem powinno szerzej przedstawić rzeczony survival horror. Korporacja zaczęła od omówienia tego, na jakich aplikacjach – mówiąc o wersji PC – pojawi się produkcja, a także jakie lokalizacje otrzyma.

REKLAMA

Dead Space Remake otrzyma polski dubbing i napisy

Something’s lurking its way into your wishlist…#DeadSpace will be available on:
– PlayStation®5
– Xbox Series X|S
– Steam
– Epic Games Store
– Origin / EA app pic.twitter.com/z4M0PSQoCh

— Dead Space (@deadspace) September 6, 2022

Something’s lurking its way into your wishlist…#DeadSpace will be available on:
– PlayStation®5
– Xbox Series X|S
– Steam
– Epic Games Store
– Origin / EA app pic.twitter.com/z4M0PSQoCh

— Dead Space (@deadspace) September 6, 2022

EA poinformowało, że Dead Space Remake nie będzie ograniczony jedynie do Origin (czyli dedykowanej platformy Electronic Arts), ale trafi także na Steam oraz Epic Games Store. To bardzo dobra wiadomość dla osób, które chcą np. poszerzać swoją cyfrową bibliotekę produkcji na platformie Valve.

Dzięki informacjom ze Steama poznaliśmy opis fabuły gry, który brzmi następująco:

Isaac Clark jest zwykłym technikiem, któremu powierzono naprawę olbrzymiego statku kosmicznego USG Ishimura. Sprawy przybrały jednak tragiczny obrót. Załoga statku została wymordowana, a Nicole – partnerka Isaaca – zaginęła gdzieś na pokładzie.

Isaac, któremu teraz towarzyszą jedynie jego narzędzia i umiejętności, stara się jak najszybciej odkryć koszmarną tajemnicę zdarzeń na pokładzie Ishimury i odnaleźć Nicole. Uwięziony pośród nieprzyjaznych istot nazywanych „nekromorfami”, Isaac musi podjąć walkę o przetrwanie – nie tylko w obliczu coraz straszniejszych niebezpieczeństw na statku, ale też z powoli nadciągającym szaleństwem.

Przeczytaj też: Jaki router do domu kupić?

Dowiedzieliśmy się także, iż Dead Space Remake otrzyma nie tylko polskie napisy, ale również rodzime głosy. Oznacza to, że EA przygotowało dla polskich graczy pełną lokalizację, co również należy pochwalić.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać