Czyżby Embracer Group zmieniło dewelopera KOTOR Remake? Wiele na to wskazuje

Knights of the Old Republic

Trzeba przyznać, że rzadko słyszy się, żeby gra w trakcie produkcji zmieniła dewelopera, choć wiadomo – czasem jest to konieczne, żeby tytuł w ogóle się ukazał. Ostatnie doniesienia zdają się wskazywać, że taka sytuacja spotkała nadchodzący remake Knights of the Old Republic.

REKLAMA

Embracer zmieniło dewelopera tytułu Triple A w obawie o jakość produkcji

Embracer group
Embracer Group

Dzisiaj Embracer Group ogłosiło, że jeden z jego nadchodzących tytułów Triple A, zmienił dewelopera. Motywem takiego działania miała być troska o jakość produkcji. Wydawca nie zdradził, jaką grę miał na myśli, jednak istnieje dość wiarygodna teoria, która głosi, że chodzi o remake Knights of the Old Republic. Zdają się to potwierdzać ostatnie doniesienia Bloomberga, które mówiły, że dotychczasowy deweloper — Aspyr Media — jeszcze w lipcu przestał pracować nad tym projektem. W dalszej części komunikatu Embracer zaznaczył, że zmiana dewelopera nie wpłynie na datę premiery gry.

Przeczytaj też: Czy gry z PS4 działają na PS5?

No cóż, jest to bardzo nietypowe wydarzenie, jednak jeśli taka zmiana była konieczna, to trzeba to zrozumieć. Na koniec warto także wspomnieć, że Embracer ostatnio urządziło sobie porządne zakupy i nabyło prawa do marki Władca Pierścieni.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!