Czyżby Embracer Group zmieniło dewelopera KOTOR Remake? Wiele na to wskazuje

Knights of the Old Republic

Trzeba przyznać, że rzadko słyszy się, żeby gra w trakcie produkcji zmieniła dewelopera, choć wiadomo – czasem jest to konieczne, żeby tytuł w ogóle się ukazał. Ostatnie doniesienia zdają się wskazywać, że taka sytuacja spotkała nadchodzący remake Knights of the Old Republic.

Embracer zmieniło dewelopera tytułu Triple A w obawie o jakość produkcji

Embracer group
Embracer Group

Dzisiaj Embracer Group ogłosiło, że jeden z jego nadchodzących tytułów Triple A, zmienił dewelopera. Motywem takiego działania miała być troska o jakość produkcji. Wydawca nie zdradził, jaką grę miał na myśli, jednak istnieje dość wiarygodna teoria, która głosi, że chodzi o remake Knights of the Old Republic. Zdają się to potwierdzać ostatnie doniesienia Bloomberga, które mówiły, że dotychczasowy deweloper — Aspyr Media — jeszcze w lipcu przestał pracować nad tym projektem. W dalszej części komunikatu Embracer zaznaczył, że zmiana dewelopera nie wpłynie na datę premiery gry.

Przeczytaj też: Czy gry z PS4 działają na PS5?

No cóż, jest to bardzo nietypowe wydarzenie, jednak jeśli taka zmiana była konieczna, to trzeba to zrozumieć. Na koniec warto także wspomnieć, że Embracer ostatnio urządziło sobie porządne zakupy i nabyło prawa do marki Władca Pierścieni.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.