Enshrouded to kolejny hit Steam! Twórcy opublikowali wyniki sprzedaży

Enshrouded

Mimo że w styczniu platforma Valve została zdominowana przez Palworld, to deweloperom z Keen Games udało się przykuć uwagę graczy swoim najnowszym tytułem. Kooperacyjny RPG z elementami survivalu cieszy się dużą popularnością, co potwierdzają bardzo dobre wyniki sprzedaży.

Świetna sprzedaż Enshrouded! Twórcy mają powody do zadowolenia

Połączenie zaawansowanego systemu budowy z elementami survivalu wydaje się przepisem na podbicie serc użytkowników Steam. W ciągu czterech dni od momentu uruchomienia wczesnego dostępu sprzedano ponad milion kopii Enshrouded.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak podaje portal Steam Chart Enshrouded znajduje się wśród najpopularniejszych gier dostępnych na platformie Valve. Świat Embervale jednocześnie eksplorowało ponad 160 tys. osób. To wynik lepszy od The Finals, War Thunder czy Warframe.

Deweloperzy przyznają, że są zaskoczeni tak pozytywnym odbiorem i obiecują długie wpieranie tytułu, wsłuchując się w sugestie społeczności.

Z radością informujemy, że to dopiero początek Enshrouded. Czekamy z niecierpliwością na dalsze rozwijanie gry przy waszym wsparciu, starając się uczynić z Enshrouded najlepszą grę, jaką tylko może być. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim!

Keen Games

Negatywne recenzje zamieszone na Steam podpowiadają, którymi aspektami twórcy powinni zająć się w pierwszej kolejności. Wśród najbardziej krytykowanych elementów znajdziemy optymalizację, mało intuicyjny interfejs systemu budowania oraz zbyt pusty, nużący świat gry.

Źródło: Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.