Epic Chef za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Epic Chef

Dziś czwartek, a czwartek oznacza nową ofertę Xbox Free Play Days. Tym razem abonenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą sprawdzić przez weekend całkowicie za darmo grę Epic Chef. Nie jest to wybitnie znana produkcja, ale na pewno niektórych zainteresuje.

Epic Chef za darmo w Xbox Free Play Days (31 marca – 3 kwietnia 2022)

Zwiastun Epic Chef

Epic Chef to pełne dobrego humoru połączenie gry kulinarno-rolniczej. Podczas zabawy będziemy brać udział w wielu konkursach gotowania, starając się zostać kulinarną gwiazdą. Co ciekawe, składniki niezbędne do naszych potraw zbierzemy sami na roli. To się nazywa samowystarczalność!

Przeczytaj też: Thea 2 za darmo

Jak już wspomnieliśmy, Epic Chef jest aktualnie dostępne za darmo w ofercie Xbox Free Play Days. Subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą sprawdzać grę bezpłatnie do 3 kwietnia, czyli najbliższej niedzieli.

  1. Pobierz Epic Chef z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S

W tym tygodniu Microsoft zaserwował nam tylko jedną darmówkę do ogrania przez weekend, ale cóż — dobre i to. Zamierzacie dać jej szansę? Napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z