Thea 2: The Shattering za darmo na PC

Thea 2: The Shattering

Nie da się ukryć, że wszyscy lubimy bezpłatne gry, za które zwykle trzeba zapłacić. Tak się składa, że teraz na GOG-u można odebrać Thea 2: The Shattering za darmo i to bez żadnych kruczków. Należy się jednak spieszyć, bo oferta jest ograniczona czasowo.

Thea 2 za darmo

Zwiastun Thea 2: The Shattering

Thea 2: The Shattering to turowa strategia 4X z elementami gry RPG oraz karcianki. Za tę ciepło przyjętą produkcję odpowiada polskie studio MuHa Games, które ma na swoim koncie pierwszą odsłonę Thea oraz Master of Magic. „Ciepło przyjętą”, bo gra na Steamie może się pochwalić aż 81% pozytywnych ocen spośród blisko 1500 opinii.

Przeczytaj też: Nowe wieści na temat Diablo 4

Jak już wspomnieliśmy, obecnie Thea 2: The Shattering można odebrać za darmo. Aby zgarnąć tę grę w wersji na PC bez żadnych opłat, w pierwszej kolejności należy udać się na jej podstronę na platformie GOG. Tam wystarczy już tylko zalogować się na swoje konto i wcisnąć zielony przycisk z napisem „Zdobądź za darmo”. Produkcja pozostaje darmowa tylko do 1 kwietnia do godziny 15:00 czasu polskiego.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z