Epic Games nie przestanie rozdawać gier na PC! Dobre wieści dla użytkowników komputerów osobistych

Epic Games Store

Od prawie 5 lat w każdy czwartek na Epic Games Store rozdawane są za darmo gry na PC. Epic Games stara się w ten sposób przyciągnąć użytkowników komputerów osobistych do swojej platformy. Wydawałoby się, że z czasem firma zrezygnuje ze wspomnianej promocji. Program darmowego rozdawnictwa wciąż jest jednak kontynuowany i – jak się okazuje – w najbliższych miesiącach sytuacja ta nie ulegnie zmianie.

W Epic Games Store nie zabraknie prezentów. Firma będzie kontynuować rozdawanie gier na PC

Unreal Fest 2023

Kyle Billings z Epic Games pojawił się na Unreal Fest 2023, gdzie podzielił się świetną wiadomością dla wszystkich użytkowników komputerów osobistych. Przedstawiciel wspomnianej firmy poinformował bowiem, że program darmowych gier w Epic Games Store zostanie utrzymany „do 2023 roku i później”. Oznacza to, że jeszcze w 2024 roku platforma będzie raz w tygodniu rozdawać prezenty graczom PC.

Czy rozdawanie darmowych gier w Epic Games Store będzie kontynuowane również w 2025 roku? Na ten nie znamy odpowiedzi na to pytanie. Billings podkreślił jednak, że wspomniany program to duży sukces, dzięki któremu platforma zdobyła „ponad 90 milionów nowych użytkowników”.

Zobacz też: Najlepsze gry na PC

Platforma Epic Games Store została uruchomiona w grudniu 2018 roku. Wówczas zaczęto również rozdawać darmowe gry na PC. W tym czasie użytkownicy komputerów osobistych mieli okazję odebrać całą masę produkcji, w tym m.in. takie tytuły jak Grand Theft Auto V, Dying Light, Watch Dogs, Metro: Redux, Control, czy też Star Wars Battlefront 2.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.