Epic Games Store przygotuje w tym roku wielkie świąteczne rozdawnictwo? Znany informator nie ma wątpliwości

Epic Games Store świąteczna promocja

Epic Games Store to platforma, która znana jest przede wszystkim z coczwartkowego rozdawnictwa ciekawych gier. Nie jest to jednak jedyny gest, na jaki gracze mogą liczyć ze strony Tima Sweeneya i spółki — trzeba też pamiętać o corocznej „tradycji” udostępniania gier za darmo w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Według najnowszych doniesień, w tym roku użytkownicy tego sklepu również mogą spodziewać się prezentów od Mikołaja z logiem EGS na swojej czapce.

W Epic Games Store może ponownie pojawić się wiele darmowych gier z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Epic Games Store
Epic Games Store

Według doniesień znanego insidera kryjącego się pod pseudonimem Billbil-kun włodarze Epic Games Store mogą w tym roku ponownie zaoferować wielkie świąteczne rozdawanie gier. Przekazał on, że oferta ta wystartuje około 15 grudnia i potrwa do 10 stycznia 2023 roku. Na ten moment nie wiadomo dokładnie, jak będzie wyglądać tegoroczna odsłona tej promocji, jednak w najbliższym czasie powinniśmy poznać więcej szczegółów.

Przeczytaj też: Dekoder DVB- T2 – jaki wybrać?

Co prawda są to jedynie niepotwierdzone informacje i trzeba przyjmować je z dużym dystansem, lecz wielu graczy nie obraziłoby się, jeśli włodarze Epic Games nadal kultywowaliby ten świąteczny zwyczaj. W tym miejscu warto też przypomnieć, że od wczoraj na tej platformie do odebrania za darmo jest produkcja Star Wars Squadrons. Od przyszłego czwartku zaś bez opłat pobierzemy Fort Triumph oraz RPG in a Box.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z