Star Wars Squadrons za darmo w Epic Games Store

Star wars squadrons

W poprzednim tygodniu darmowymi grami w Epic Games Store były Evil Dead: The Game oraz Dark Deity. Nie są to hity najwyższej klasy, ale obie produkcje zapewniają godziny świetnej zabawy. W ten czwartek dostaliśmy nieco skromniejszą ofertę, gdyż Epic oferuje tylko jedną darmową pozycję.

REKLAMA

Star Wars Squadrons za darmo w Epic Games Store

Zwiastun rozgrywki Star: Wars Squadrons

Pierwszą i jedyną w tym tygodniu darmową grą z Epic Games Store jest Star Wars Squadrons. Tytuł to strzelanka, w której siadamy za sterami statków znanych z filmowych Gwiezdnych Wojen, by brać udział w bitwach kosmicznych. Produkcja oferuje zarówno kampanię, jak i tryb multiplayer, więc na brak atrakcji nie możemy narzekać.

Gra jest dostępna bezpłatnie w Epic Game Store od dzisiaj do 1 grudnia 2022 roku do 16:59, więc serdecznie polecamy uzupełnienie kolekcji o nową darmówkę.

Zobacz też: Stare gry na komputer i konsole

Po wielu świetnych darmowych grach Epic nieco zwalnia, oferując nam w tym tygodniu tylko jeden tytuł. Nie ma jednak powodu do obaw, bo za tydzień darmówki znów zaczną chodzić parami, a do kolekcji będziemy mogli dodać Fort Triumph oraz RPG in a Box.

REKLAMA

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!