2 gry za darmo w Epic Games Store! Do odebrania tytuły dla fanów komiksów i wędkarstwa

Epic Games Store

Epic Games Store kusi graczy do korzystania z platformy przy pomocy darmowych gier, które dość regularnie oferuje użytkownikom. W zeszłym tygodniu do odebrania był m.in. kapitalny Deus Ex: Mankind Divided. Teraz sklep oferuje fanom aż dwie gry, w tym jedną specjalnie miłośników komiksu superbohaterskiego The Invincible.

Invincible Presents: Atom Eve oraz Call of the Wild: The Angler za darmo w Epic Games Store

Invincible Presents: Atom Eve — zwiastun

Epic Games Store ani myśli zaprzestać rozdawania darmowych gier swoim użytkownikom. W tym tygodniu sklep zaoferował graczom dwie gry, czyli Invincible Presents: Atom Eve oraz Call of the Wild: The Angler.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Invincible Presents: Atom Eve to narracyjna przygodówka osadzona w świecie znanym z kart komiksów The Invincible, autorstwa Roberta Kirkmana. W grze wcielimy się w superbohaterkę Atom Eve, która musi pogodzić obowiązki heroski z codziennym życiem. Pomimo iż tytuł skupia się na opowiadaniu historii, to w grze nie zabraknie też takich elementów jak walka z przeciwnikami.

Call of the Wild: The Angler — zwiastun

Call of the Wild: The Angler to gra idealna dla ojców, którzy są fanatykami wędkarstwa. Produkcja jest symulatorem oferującym użytkownikom otwarty świat. Tytuł jest idealną okazją do zrelaksowania się po trudnym w dniu pracy oraz zanurzenia się w piękno elektronicznej przyrody. Produkcja oferuje też tryb kooperacyjny, więc na ryby można wybrać się ze swoim najlepszym przyjacielem.

Oba tytuły będą dostępne do odbioru 28 marca 2024 roku do godziny 16:00. Warto dodać je do swojej biblioteki od razu, by przypadkiem ich nie przegapić.

Źródło: Epic Games Store

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.