Just Die Already i Paradigm za darmo w Epic Games Store

Just Die Already

Epic Games Store rozdaje darmowe gry na PC już od bardzo dawna. Z uwagi na fakt, że dzisiaj czwartek, to firma udostępniła graczom kolejne bezpłatne produkcje. Tym razem postawiono na Just Die Already i Paradigm.

Just Die Already i Paradigm do odebrania za darmo

Zwiastun Paradigm

Just Die Already to humorystyczna gra zręcznościowa. Jej głównym bohaterem jest staruszek, który stawia czoła innym starcom w wyścigu o miejsce w luksusowym domu opieki. Rozgrywka polega tu przede wszystkim na eksploracji otwartego świata i wykonywaniu rozmaitych zdań.

Z kolei Paradigm to ciekawa przygodówka w surrealistycznym uniwersum. Protagonista — tytułowy Paradigm — jest obiektem nieudanego eksperymentu korporacji… DUPA. Pozostawiony na pastwę losu w neosowieckiej mieścinie, mimo niesprzyjającego losu, bohater postanawia zawojować świat muzyki elektronicznej.

Przeczytaj też: Bugsnax i Unsouled od dzisiaj w Xbox Game Pass

Jak już wspomnieliśmy, obie gry zostały udostępnione za darmo na PC w Epic Games Store. Można je pobrać zupełnie bezpłatnie najpóźniej do 5 maja.

  1. Pobierz Just Die Already z Epic Games Store – za darmo
  2. Pobierz Paradigm z Epic Games Store – za darmo

Następną darmową grą w Epic Games Store będzie Terraforming Mars. Pobierzemy ją w dniach 5-12 maja.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z