Bugsnax i Unsouled od dzisiaj w Xbox Game Pass

Bugsnax

Przedwczoraj do Xbox Game Pass trafiło 7 Days to Die i Research and Destroy. Z kolei dzisiaj w abonamencie Microsoftu debiutują kolejne produkcje, a mianowicie Bugsnax i Unsouled. To już ostatnie nowości na ten miesiąc.

Nowe gry w Xbox Game Pass (28 kwietnia 2022)

Zwiastun Bugsnax

Bugsnax to gra przygodowa okraszona sporą dozą dobrego humoru. Jej akcja rozgrywa się na tajemniczej wyspie Snaktooth Island, zamieszkiwanej przez hybrydy… zwierząt i jedzenia. Głównym bohaterem opowieści jest dziennikarz, który trafia na wspomnianą wyspę w poszukiwaniu zaginionej poszukiwaczki Elizabeth. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim eksplorować i łapać „jedzeniozwierzaki”.

Zwiastun Unsouled

Z kolei Unsouled to reprezentant gatunku RPG z pixel-artową oprawą. Produkcja została stworzona przez jedną osobę i jest inspirowaną grą Onimusha 2. Podczas zabawy wcielimy się w protagonistę imieniem Maras, będącego księciem upadłego imperium. Motywem przewodnim rozgrywki jest tu nic innego, jak eksploracja krainy nieumarłych i eliminowanie wszelkich wrogów, którzy się napatoczą. Fabuła koncentruje się wokół upadku wspomnianego imperium — bohater chce się dowiedzieć, dlaczego do tego doszło.

Przeczytaj też: 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate w mega promocji — klucze do aktywacji na każdym koncie dostępne za 50 zł

Unsouled jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast Bugsnax pojawi się w subskrypcji trochę później, zapewne pomiędzy 15:00 a 18:00. W ramach abonamentu Microsoftu gry uruchomimy na następujących platformach:

  1. Bugsnax (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Unsouled (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)

Będzie grane, czy nie tym razem? Napiszcie w komentarzach, jeżeli zamierzacie dać szansę którejś z tych gier!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z