Epic Games rozdaje kolejne gry! Duchowy następca Paragon i bijatyka indie dostępne za darmo

Epic Games Store

Sklep Epic Games zapisał się w świadomości graczy jako platforma, które regularnie rozdaje użytkownikom darmowe tytuły. Dzisiaj udostępniono kolejne dwie pozycje, z których ucieszą się przede wszystkim fani bijatyk oraz gatunku MOBA z elementami gry akcji.

Predecessor i GigaBash do zgarnięcia za darmo na Epic Games

GigaBash to dynamiczna bijatyka, która umożliwia zabawę zarówno w trybie wieloosobowym, jak i dla pojedynczego gracza. Twórcy przygotowali kampanie fabularne, opcję toczenia pojedynków jeden na jednego, walki w parach oraz czteroosobowe rywalizacje w formule „każdy na każdego”. Każda z dostępnych postaci wymusza zastosowanie innego stylu gry. Tytuł wyróżniają zaawansowane możliwości destrukcji otoczenia.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Predecessor to w zasadzie Paragon, ale w odświeżonym wydaniu. Po porzuceniu projektu studio Epic Games za darmo udostępniło wszystkie stworzone assety (m.in. modele postaci, tekstury oraz animacje). Wówczas fani postanowili przywrócić grę do życia.

Główny cel rozgrywki nie uległ zmianie. Dziesięciu graczy dzieli się na dwa zespoły, a ich zadaniem jest zniszczenie bazy przeciwnika. W tym celu muszą wykorzystać kontrolowane przez siebie postacie – każda z nich oferuje osobny zestaw umiejętności, a statystyki mogą być dodatkowo ulepszane.

Przeczytaj także: Najlepszy smartfon do 4000 zł

Epic Games poinformowało także, że kolejna darmowa gra zostanie udostępniona już 13 grudnia. Ma to najpewniej związek z rozpoczęciem „świątecznego rozdawnictwa”, w ramach którego codziennie odbierzemy nowy tytuł.

Źródło: Epic Games

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.