Legendarna strategia od Paradoxu za darmo! A w pakiecie gra wzorowana na twórczości Orwella

Europa Universalis 4

A w Epicu nadal trwa rozdawnictwo gier. Tym razem oferta sklepu w tej kwestii jest mocarna, bo zawiera w sobie Europa Universalis 4 od Paradoxu. Drugim darmowym tytułem jest natomiast gra bazująca na twórczości George’a Orwella.

Europa Universalis 4 i Orwell: Keeping an Eye on You za darmo w Epic Games Store

Zwiastun Europa Universalis 4

Europa Universalis 4 raczej nie potrzebuje głębszego przedstawienia. Chyba każdy kojarzy już Paradox i jego świetne – choć krytykowane za podejście firmy do dodatków i wycinania zawartości – gry strategiczne. Nie inaczej jest z czwartą odsłoną tej serii, która pomimo 10 lat na karku nadal posiada ogromną bazę fanów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Osoby chętne do dołączenia do tego grona mogą teraz sprawdzić Europa Universalis 4 za darmo. Gra została bowiem udostępniona do pobrania w Epic Games Store:

Zwiastun Orwell: Keeping an Eye on You

W dzisiejszych czasach ciężko znaleźć bardziej niezrozumianego pisarza niż George Orwell. „Dosłownie 1984” – w internetowych dyskusjach słyszymy ten cytat zdecydowanie zbyt często.

Tak czy inaczej, autor naturalnie odcisnął swoje piętno na popkulturze. Nic więc dziwnego, że na bazie jego twórczości powstały również różne gry komputerowe.

Jedną z nich jest właśnie Orwell: Keeping an Eye on You, który wykorzystuje motyw Wielkiego Brata. Naszym zadaniem jest obserwacja obywateli w celu wytropienia osób odpowiedzialnych za serię ataków terrorystycznych. Produkcja ta jest drugą „darmówką”, którą można od dziś odebrać z Epic Games Store:

Zobacz też: Darmowe gry na Xbox Series X|S

Obydwie powyższe gry pozostaną darmowe do 17 sierpnia do godziny 16:59. Warto przypisać je do swojej biblioteki i zacząć rozgrywkę jak najszybciej, bo to gwarancja wielogodzinnej, przedniej zabawy.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.