Event gamingowy firmy Hyperbook już w tę sobotę! Wstęp za darmo i masa atrakcji dla graczy

Hyperbook Koneser Technologicznie

W zeszłym miesiącu pisaliśmy, że Hyperbook – polski producent laptopów – organizuje event gamingowy. To ciekawie zapowiadające się wydarzenie wciąż przed nami, dlatego warto o nim przypomnieć. Impreza startuje już w tę sobotę, a wstęp na nią jest w pełni darmowy.

Koneser technologicznie, czyli event gamingowy firmy Hyperbook – co, jak, gdzie i kiedy?

Już 15 października o 10:00 w Warszawie w Centrum Praskim Koneser (Butelkownia) odbędzie się event gamingowy Koneser Technologicznie. Wstęp jest wolny, jednak najpierw trzeba nabyć bezpłatne bilety przez stronę Evently. Liczba wejściówek jest ograniczona.

Na miejscu będzie można zagrać w wiele popularnych gier takich jak m.in. Assassin’s Creed Valhalla, Rainbow Six Siege czy Far Cry 6. Ponadto swoją prezentację produktową będzie miała firma Edutech Expert, specjalizująca się we wdrażaniu najnowszych technologii dla edukacji i przemysłu 4.0. Co więcej, na stoisku Budda Play będzie można zagrać w Assetto Corsa z Karoliną Pilarczyk, nazywaną królową polskiego driftu. Dla fanów retro zostanie też udostępniona specjalna strefa, na której będzie można rzucić okiem na zabytkowe urządzenia takie jak NES czy Nintendo 64.

Przeczytaj też: Ray Tracing – co to jest?

Z pełną listą atrakcji można się zapoznać w wydarzeniu na Facebooku. Zamierzacie zjawić się na tej imprezie, czy niekoniecznie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Dodaj komentarz Zgłoś błąd Obserwuj XGP.pl w Google News

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.