Kosmiczne Everspace 2 otrzyma pierwszą aktualizację! Armed & Dangerous zapewni masę nowości i ulepszeń

Everspace 2

Produkcja Rockfish Games spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy, choć po jej premierze nie brakowało problemów. Everspace 2 początkowo działało fatalnie na Xbox Series X|S, z czym na szczęście studio poradziło sobie całkiem szybko. Teraz twórcy szykują się na wypuszczenie pierwszej dużej aktualizacji do gry – Armed & Dangerous. Wiemy już, jakie zmiany przyniesie oraz kiedy zostanie udostępniona.

Everspace 2 – aktualizacja Armed & Dangerous wprowadzi do gry nową zawartość i ulepszenia

Everspace 2 – pokaz zmian, jakie przyniesie aktualizacja Armed & Dangerous

Rockfish Games ogłosiło, że pierwsza aktualizacja Everspace 2 pojawi się 2 października 2023 roku. Tego samego dnia zostanie udostępniona zarówno na konsolach, jak i na PC. Armed & Dangerous zapewni przede wszystkim świeżą zawartość oraz mnóstwo ulepszeń.

Twórcy zapowiedzieli sporo nowości – wraz z aktualizacją pojawi się m.in. 10 zestawów przedmiotów, 4 katalizatory oraz 15 typów skrzydeł 4. poziomu. Ponadto wzbogacone zostaną opcje modyfikacji statków i pojawią się ulepszenia interfejsu. O wszystkich nadchodzących zmianach można przeczytać tutaj.

Zobacz także: Gry podobne do Starfield

Przypomnijmy, że Everspace 2 zadebiutowało 15 sierpnia 2023 roku. Gra trafiła na PC, Xbox Series X|S oraz PlayStation 5. Od dnia premiery jest także dostępna w bibliotece Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.