Pokazano trailer Everywhere – gry twórców GTA, która ma być podobna do… Robloxa

Everywhere

Everywhere to gra studia Build A Rocket Boy, za którym stoją ludzie w przeszłości tworzący m.in. serię Grand Theft Auto. Zespół pracuje nad swego rodzaju sandboksem, w którym to gracze odpowiedzialni będą za tworzenie treści dostępnych w grze. Deweloper ma na ten cel naprawdę dużo pieniędzy.

REKLAMA

Everywhere od twórców GTA, czyli gra podobna do Robloxa ze sporym budżetem

Trailer Everywhere

Na tegorocznym Gamescomie swoją prezentację miał zwiastun gry Everywhere. Studio Build A Rocket Boy już wcześniej publikowało mniej lub bardziej szczodre informacje na temat swojej produkcji, lecz tym razem można było zaobserwować zmianę stylistyki tytułu – względny realizm został porzucony na rzecz fantasy.

Twórcy chcą przy pomocy Everywhere udostępnić graczom platformę do budowania swoich własnych światów, historii czy wydarzeń. Oznacza to, że produkt finalny nie będzie nosił znamion klasycznej gry. Bliżej mu będzie choćby do Robloxa, w którym to społeczność odpowiedzialna jest za kreowanie otoczenia i całej reszty.

Zobacz też: Głośnik przenośny – najlepsze modele

Everywhere od Build A Rocket Boy zapowiada się interesująco, zwłaszcza że według niektórych źródeł twórcom udało się zebrać budżet przekraczający 42 miliony dolarów. Więcej szczegółów dotyczących projektu zostanie ujawnionych w nadchodzących miesiącach.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!