Evil Dead: The Game i Dark Deity za darmo do odebrania w Epic Games Store

evil dead the game

Kolejny czwartek to kolejne darmówki w Epic Games Store. Znowu zaserwowano nam całkiem ciekawy miks, tym razem składający się z taktycznego RPG oraz kooperacyjnej strzelanki z zombie w tle. Przyjemna odskocznia po zeszłotygodniowych Shadow Tactics Blades i Alba: A Wildlife. 

Evil Dead: The Game i Dark Deity za darmo

Pokaz Evil Dead: The Game

Pierwsza darmówka od Epic Games Store to Evil Dead: The Game, czyli trzecioosobowa strzelanka z zombiakami w roli głównej. Pozycja jest nastawiona na kooperację, w której wcielamy się w bohaterów znanych z uniwersum Martwego Zła i odpieramy hordy potworów… lub przeciwnie — wchodzimy w skórę potężnego demona, by zapolować na pozostałych graczy.

Trailer Dark Deity

W tym tygodniu za darmo możemy zdobyć też Dark Deity, czyli połączenie gry RPG i strategii. W grze najważniejsi są nasi bohaterowie, z których każdy ma swoją własną przeszłość, cele oraz charakter. To właśnie skonstruowanie dobrej, zgranej drużyny jest kluczem do sukcesu w turowych starciach, będących głównym punktem tej pozycji. 

Obie produkcje są dostępne za darmo na Epic Games Store od dzisiaj do 24 listopada do 16:59, więc polecamy jak najszybsze dodanie ich do swojej kolekcji. 

Zobacz też: Jaki telewizor wybrać

Oferta jest ciekawa i oba tytuły zapewnią długie godziny satysfakcjonującej rozgrywki. Natomiast za tydzień Epic zabierze nas do odległej galaktyki i udostępni za darmo Star Wars: Squadrons. 

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z