Shadow Tactics Blades of the Shogun i Alba A Wildlife Adventure do odebrania za darmo w Epic Games Store

Alba A Wildlife Adventure

Jak co czwartek Epic Games Store przygotowało dla graczy kolejną porcję darmowych gier na PC! W zeszłym tygodniu w ręce graczy oddano Rising Storm 2 Vietnam oraz Filament, a więc całkiem zróżnicowane pozycje. Tym razem będzie podobnie, bo Shadow Tactics Blades of the Shogun i Alba A Wildlife Adventure to dwie zupełnie odmienne od siebie produkcje.

Shadow Tactics Blades of the Shogun i Alba A Wildlife Adventure za darmo

Shadow Tactics Blades of the Shogun — zwiastun

Shadow Tactics Blades of the Shogun jest produkcją RTS mocno inspirowaną popularną serią Commandos. Akcja gry osadzona została w Japonii w 1615 roku. Nowy Szogun, który objął władzę, zamierza ją za wszelką cenę utrzymać, w związku z tym rozpoczyna cichą eliminację wszystkich swoich politycznych wrogów. Graczom przyjdzie sterować pięcioosobowym oddziałem specjalistów od takiej „brudnej roboty”.

Alba A Wildlife Adventure uderza w zupełnie inne, bardziej przyjazne tony. Jest to bowiem przygodowa gra, w której zdaniem grających jest pomoc zwierzętom i mieszkańcom małej śródziemnomorskiej wyspy. Wszystko w celu uratowania naturalnego środowiska, które wykształciło się na tym skrawku ziemi.

Obie produkcje można już pobierać za darmo z Epic Games Store. Będą one dostępne do 17 listopada do godziny 16:59, mimo wszystko warto za pamięci przypisać je do swojego konta.

Przeczytaj też: Pad do telefonu — najlepsze modele

Jak widać, włodarze Epic Games Store przygotowali dla graczy dwie całkiem ciekawe i dobrze oceniane produkcje. W przyszłym tygodniu do odebrania będą Dark Deity oraz Evil Dead: The Game. Te gry dostępne będą za darmo od 17 listopada 2022 roku od godziny 17:00.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!