Evil West z fenomenalną reklamą! Danny Trejo promuje grę polskiego studia i wyśmiewa mikrotransakcje

Evil West Danny Trejo

Producent Evil West wyjaśnił już, dlaczego produkcja studia Flying Wild Hog zaoferuje na Xbox Series S wyłącznie możliwość zabawy w 30 klatkach na sekundę. Okazuje się jednak, że nie jest to jedyna warta uwagi informacja związana ze wspomnianym tytułem. Nadchodzące dzieło rodzimego zespołu doczekało się bowiem fenomenalnej reklamy, w której wystąpił Danny Trejo – gwiazdor filmu „Maczeta”.

Gwiazdor filmu „Maczeta” zachęca graczy do Evil West w nowej reklamie

Evil West – reklama z Dannym Trejo

Najnowszy materiał promocyjny Evil West utrzymany jest w humorystycznym tonie i wyśmiewa różnego rodzaju mikrotransakcje oraz lootboxy, których oczywiście zabraknie w zbliżającym się dziele twórców Shadow Warriora. We wspomnianej reklamie znalazło się również miejsce dla kilku widowiskowych ujęć rozgrywki, prezentujących grę w akcji.

Mroczne siły opanowały Dziki Zachód. Jako jeden z ostatnich agentów sekretnej organizacji zwalczającej wampiry, stanowisz finalną linię obrony ludzkości przed zrodzonym w mroku złem. Stań do walki z przerażającymi krwiopijcami, by stać się Superbohaterem Dzikiego Zachodu i ocalić Zjednoczone Stany Ameryki!

– informuje opis gry na Steam.

Zobacz też: Kody do GTA San Andreas

Evil West zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Premiera już 22 listopada, czyli w najbliższy wtorek. Jeśli czekacie na nadchodzącą produkcję Flying Wild Hog, to koniecznie zapoznajcie się z obszernym zwiastunem, w którym twórcy przedstawili najważniejsze elementy gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.