Polskie Evil West na nowym trailerze. Będzie mrocznie, krwawo i widowiskowo

Evil West

Polskie studio Flying Wild Hog zaprasza na wycieczkę po dzikim zachodzie. Będą kowboje, strzelaniny, ale także wampiry, przerażające potwory i ostra jatka. To wszystko możemy zobaczyć na nowym trailerze Evil West, którego premiera została zapowiedziana już na listopad.

Nowy trailer Evil West — spluwy, wampiry i dużo akcji

Zwiastun Evil West

Świeże wideo przybliża nam fabułę gry, a także podstawy walki. Samo Evil West to trzecioosobowa gra akcji, przeznaczona do grania w co-opie. Będzie posiadać sporo elementów RPG i soulslike, chociaż sam gameplay skupi się na strzelaniu do przeciwników. W konfrontacjach z hordami wampirów pomoże nam też zasilana elektrycznością rękawica.

Za produkcję odpowiada Flying Wild Hog — twórcy m.in. cyklu Shadow Warrior, czy Space Punks. Studio, które doskonale odnajduje się przy produkcji gier, gdzie główne skrzypce gra sieczka i równie efektywne, co efektowne pozbawianie wrogów pasków zdrowia, wraz z częściami ciała. Możemy się tego spodziewać ponownie w Evil West, patrząc na powyższy trailer oraz pokazany miesiąc temu gameplay.

Zobacz też: Procesor do gier — najlepsze modele

Premiera Evil West odbędzie się 22 listopada 2022 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Gra miała ukazać się oryginalnie we wrześniu, jednak twórcy potrzebowali więcej czasu na doszlifowanie projektu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z