Evil West rozbudza wyobraźnię. Nowe screeny z gry wyglądają świetnie!

Evil West

Zaplanowana na jesień tego roku gra polskiego studia Flying Wild Hog, czyli Evil West wygląda obłędnie. Do sieci trafił zestaw nowych screenów z produkcji, które ukazują graficzny i projektancki kunszt jej twórców. Klimat wprost wylewa się z ekranu!

REKLAMA

Nowe screeny z Evil West prezentują klimat gry

Choć premiera Evil West została opóźniona, to po ujrzeniu takiego zestawu screenów można dać twórcom kredyt zaufania. Jej nowa data to 22 listopada, czyli prawdopodobnie najgorętszy okres tego roku. Polska produkcja o alternatywnym Dzikim Zachodzi opętanym przez wampiry będzie musiała rywalizować m.in. z God of War Ragnarok czy Company of Heroes 3.

Zobacz też: Słuchawki do PS5

W takiej sytuacji widać pewność siebie twórców ze studia Flying Wild Hog. Powyższe screeny jedynie potwierdzają to, że czeka nas naprawdę duża i jakościowa produkcja. Pozostaje trzymać kciuki za Evil West i oby obyło się bez kolejnych opóźnień.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!