Premiera Evil West opóźniona. Gra zadebiutuje w doborowym towarzystwie

Evil West

Złe wieści dla osób oczekujących premiery Evil West. Ta ciekawie zapowiadająca się gra od polskiego studia Flying Wild Hog została opóźniona i nie zadebiutuje w pierwotnie planowanym terminie. Warszawski zespół podał nową datę, która pokazuje, że rodacy mają aspiracje do konkurowania z największymi.

REKLAMA

Nowa data premiery Evil West

pic.twitter.com/OrgZq3Lk80

— Focus Entertainment (@Focus_entmt) August 16, 2022

pic.twitter.com/OrgZq3Lk80

— Focus Entertainment (@Focus_entmt) August 16, 2022

Evil West zapowiada się rewelacyjnie. Pierwotnie gra miała zadebiutować 20 września, ale Flying Wild Hog zdecydowało się przełożyć premierę. Ostatecznie gra trafi na sklepowe półki 2 miesiące później, a konkretniej 22 listopada. W tym samym miesiącu dostaniemy jeszcze m.in. Skull and Bones, God of War Ragnarok czy Company of Heroes 3, więc konkurencja o uwagę graczy będzie naprawdę spora.

Przeczytaj też: Czy gry z PS4 działają na PS5

Studio poinformowało, że przesunięcie premiery jest podyktowane potrzebą dodatkowego czasu na oszlifowanie ostatnich elementów gry. Polacy wyraźnie zaznaczyli, że Evil West zadebiutuje na aż pięciu platformach (PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S), więc dopracowanie tytułu tak, aby działał świetnie na wszystkich sprzętach, to nie lada wyzwanie. Czekacie na debiut omawianej strzelanki? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!