Fallout 3 GOTY i Evoland Legendary Edition za darmo w Epic Games Store

Fallout 3

Dzisiaj czwartek, a czwartek oznacza tylko jedno: kolejne darmowe gry na PC w Epic Games Store. Po Darkwood i ToeJam & Earl: Back in the Groove! przyszedł czas na Fallout 3 Game of the Year Edition oraz Evoland Legendary Edition. To świetne produkcje, które zdecydowanie warto dopisać do swojego konta.

Fallout 3 GOTY i Evoland Legendary Edition za darmo w Epic Games Store

Zwiastun Fallout 3 GOTY

Fallout 3 GOTY to podstawka wraz ze wszystkimi dodatkami. Produkcja reprezentuje gatunek gier RPG i zabiera nas w podróż po postapokaliptycznych Stanach Zjednoczonych. Wcielamy się tu w postać mieszkańca Krypty 101, który opuszcza podziemny schron, aby wyruszyć na poszukiwania swojego ojca.

Z kolei Evoland Legendary Edition to pakiet dwóch produkcji, które niejako ukazują ewolucję gier wideo. W tych RPG-ach z elementami przygodowymi najciekawsze jest to, że wraz z postępami w rozgrywce zmienia się oprawa graficzna, a także sama mechanika rozgrywki.

Obie gry są już dostępne do pobrania za darmo w Epic Games Store. Można je odebrać bezpłatnie do 27 października do 16:59.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 3000 zł – najlepsze modele

Nie da się ukryć, że Tim Sweeney i spółka przygotowali w tym tygodniu naprawdę przyjemne darmówki. Następnymi bezpłatnymi grami w Epic Games Store będą Saturnalia oraz Warhammer 40,000: Mechanicus. Ściągniemy je od 27 października od 17:00.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.