EXODUS na nowym trailerze. Trudne początki kolonizacji planetarnej

Exodus

O EXODUS, czyli nowej grze wetaranów BioWare po raz pierwszy usłyszeliśmy podczas The Game Awards 2023. Choć twórcy nie zamierzają konkurować ze Starfieldem, to EXODUS może stać się duchowym następcą serii Mass Effect. W sieci pojawił się nowy zwiastun opowiadający o początkach kolonizacji.

EXODUS – twórcy przybliżają początki kolonizacji obych planet

EXODUS – Green Worlds

Akcja EXODUS rozgrywa się w bardzo odległej przyszłości. Po ewakuacji z umierającej Ziemi jednym ratunkiem jest ewakuacja na inne, przyjazne gatunkowi homo sapiens planety.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tzw. Zielone Światy zostały odkryte tysiące lat temu, jednak z niewyśnionych przyczyn członkowie ekspedycji nigdy nie założyli na nich nowej cywilizacji. Nowy zwiastun wyraźnie sugeruje przyczyny porażki.

Całość prezentuje się bardzo klimatycznie. Jeżeli deweloperzy dotrzymają słowa i skoncentrują przede wszystkim na wciągającej fabule oraz wyrazistych postaciach, to fani cyklu Mass Effect doczekają się godnego następcy.

Data premiery EXODUS nie została jeszcze ogłoszona. Tytuł pojawi się na PC oraz konsolach Xbox Series S|X i PlayStation 5.

Źródło: Exodus Game

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.