Exoprimal na pierwszym gameplayu. Czy to niefortunny bliźniak Dino Crisis?

Exoprimal

Exoprimal został zapowiedziany przez Capcom już w poprzednim roku. Prezentacja gry spotkała się z dość mieszanym odbiorem wśród społeczności, ponieważ fani dinozaurów oczekiwali nie nowej marki, a kolejnej odsłony serii Dino Crisis lub odświeżenia jednej ze starszych części. Mimo tego japońscy twórcy podczas Capcom Showcase 2022 postanowili szerzej przedstawić Exoprimal.

Exoprimal na gameplayu, który ukazuje krwawe walki z dinozaurami

Exoprimal – gameplay

Exoprimal, jak zostało to już wcześniej wspomniane, zaoferuje bardzo zjawiskowe walki z dinozaurami. Wcielimy się w zaawansowane jednostki bojowe, które będą musiały stawić czoła hordom wygłodniałych bestii, korzystając przy tym ze swoich specjalnych zdolności. Na gameplayu mogliśmy przyjrzeć się chociażby trąbie powietrznej zdmuchującej wszystko na swojej drodze, specjalnej tarczy pochłaniającej obrażenia czy potężnym działku maszynowym zamontowanym na plecach grywalnego robota.

Przeczytaj także: Hideo Kojima działa na dwa fronty

Premiera Exoprimal odbędzie się na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S w 2023 roku. Gra ma zaoferować sporą różnorodność, angażującą kooperację i ogromną swobodę w planowaniu starć. Finalnie dopiero w następnym roku kalendarzowym zobaczymy, co Capcom dokładnie przygotował dla fanów dinozaurów.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z