Capcom Showcase zapowiedziane. Dowiemy się więcej m.in. o Resident Evil 4 Remake

Capcom Showcase

Zapowiedziano Capcom Showcase. Konferencja Japończyków odbędzie się już niedługo, a podczas jej trwania dowiemy się więcej na temat wcześniej zapowiedzianych produkcji, więc bez dwóch zdań usłyszymy co nieco o Resident Evil 4 Remake czy Street Fighter 6. Zapowiada się ciekawie, więc fani produkcji Capcomu powinni zapisać w kalendarzu kolejną datę.

Capcom Showcase 2022 — data i szczegóły wydarzenia

Tegoroczna konferencja Capcom Showcase rozpocznie się o północy z 13 (poniedziałek) na 14 czerwca (wtorek). Wydarzenie potrwa ok. 35 minut i będzie transmitowane na żywo na oficjalnych kanałach Capcomu na YouTube i Twitchu. Jak już wspomnieliśmy, konferencja skupi się na wcześniej zapowiedzianych grach — poznamy nowe informacje m.in. na temat Resident Evil 4 Remake i Street Fighter 6. Ciężko powiedzieć, czy doczekamy się gameplayów, ale wszystko możliwe.

Przeczytaj też: Telewizor do PS5 — najlepsze modele

Warto wspomnieć, że przed Capcom Showcase odbędzie się jeszcze Summer Game Fest (09.06) oraz Xbox & Bethesda Games Showcase (12.06). Zamierzacie oglądać którąś z tych konferencji? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Dołącz do redakcji