Exoprimal z pierwszym poważnym kamieniem milowym. Twórcy ujawniają zadowalające wyniki

Exoprimal

Niespełna dwa tygodnie temu zadebiutowała najnowsza produkcja od Capocmu, czyli Exoprimal. Sądząc po głosach zarówno graczy, jak i recenzentów, można zakładać, że nie będzie to tytuł, który zawojuje rynek. Mimo tego okazuje się, że od momentu startu serwerów pozycja od japońskiego producenta i wydawcy przyciągnęła do siebie całkiem sporo graczy.

Exoprimal osiągnął w niespełna dwa tygodnie całkiem zadowalającą liczbę graczy

Zgodnie z najnowszymi informacjami podanymi przez Capcom, Exoprimal od momentu swojego debiutu 14 lipca 2023 roku przyciągnął do siebie już ponad milion graczy na całym świecie. Jest to całkiem dobry wynik, ale trzeba pamiętać, że nie oznacza to, że dokładnie tyle osób zakupiło najnowszą produkcję od japońskiego przedsiębiorstwa.

Można z dużą dozą prawdopodobieństwa zakładać, że jest to skutek obecności duchowego spadkobiercy Dino Crisis w bibliotece Xbox Game Pass już od dnia premiery.

Exoprimal

Z powodu tych naprawdę imponujących wyników Capcom postanowił rozdać graczom dodatkowy wygląd dla jednego z Exofighterów zupełnie za darmo. Wedle przekazanych informacji nowa skórka pojawi się w grze wraz z aktualizacją zaplanowaną na 16 sierpnia bieżącego roku.

Przeczytaj też: Gry visual novel

Kup Exoprimal

Twórcy zapowiadają, że nie zamierzają jeszcze odpuszczać rozwoju swojej gry i ciężko pracują nad kolejnymi usprawnieniami. To akurat bardzo dobre wieści, bo osoby, którym Exoprimal jednak przypadł do gustu, nie muszą martwić się o szybkie jej porzucenie.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.